آکیش

قیمت محصولات برند آکیش AKISHترکیه 

شرکت آکیش تولید کننده انواع قطعات آسانسور  از قبیل : موتور گیربکس و گیرلس و تراول کابل با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب محصول می باشد|جام لیفت نماینده فروش آکیش آسانسور


خرید محصولات برند آکیش AKISHترکیه

آکیش بر اساس پایه و اساس فناوری خود در سال 1978 ، را با آمیختن تجربه و دانش خود با سرمایه گذاری های جدید در طی زمان ، به خدمت در بخش آسانسور با یک سیستم یکپارچه پرداخت.
ماجراجویی در سال 1996 با تولید موتورهای دنده دستی آغاز شد و در سال 2007 با تولید پانل های کنترل آسانسور کنترل شده با فرکانس ادامه یافت. آنها در فرآیند های زیر می باشد، بدون گیربکس در سال 2010 در Konya Teknokent (بدون گیربکس) با تکمیل پروژه های تجهیزات توسعه یافته، جریان از آغاز تولید انبوه، در سال 2011، ترکیه اولین و تنها از راه دور و آغاز تولید انبوه با سرعت بالا کابل های انعطاف پذیر تخت می باشد. سرمایه گذاری مداوم در فناوری امروزه به یکی از مهمترین نهادهای کشور و بخش ما تبدیل شده است. این تولید با یک سیستم یکپارچه در تأسیسات خود که در منطقه صنعتی سازمان یافته قونیه مستقر شده است در مساحت 106.000 متر مربع با 40.000 متر مربع مساحت بسته تولید را ادامه می دهد.
این گیاه در قالب استانداردهای بین المللی با کارخانه قالب ریزی و سازه مدرن خود با قالب گیری خودکار ، بخش ماشین کاری برش و آزمایشگاه های کنترل کیفیت غنی تولید می کند. اهمیت زیادی به فعالیت های تحقیق و توسعه می دهد. در این زمینه ، به طور مداوم تنوع محصول و بازده محصولات خود را افزایش می دهد.
این آزمایشات و تجزیه و تحلیل قسمتهای هر کالایی را که در آزمایشگاه های خود تولید می کند بطور جداگانه انجام می دهد.
آکیش دارای گواهینامه های کیفیت ملی و بین المللی زیادی مانند ISO 9001: 2008، CE، GOST، TSEK و TSE.AKIŞ که بزرگترین تولید کننده کشور و منطقه ما با ظرفیت تولید ماهانه خود است ، بخش بزرگی از نیاز کشور ما به موتور ماشین آسانسور را برآورده می کند.
از جمله صادرات در سالهای اخیر ، به بیش از 40 کشور در 5 قاره مختلف صادر می شود. انواع موتور آسانسور ،تراول کابل در سایزهای مختلف و فلکه هرزگرد از جمله تولیدات این شرکت می باشد

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش یک نتیجه