گستاولف

مشخصات قیمت و خرید محصولات برند گستاولف آسانسور

شرکت گستاولف تولید کننده انواع سیم بکسل آسانسور با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب محصول می باشد|جام لیفت، نماینده فروش گستاولف آلمان و چین درایران


توضیحات برند گستاولف آسانسور

شرکت گوستاولف در سال 1887 تاسیس شد و چندین دهه تجربه در تولید سیم های فولادی با کیفیت بالا ، طناب فولادی و طناب های فولادی دارد. گستاولف به محصولات با کیفیت ، ایمنی و آینده متعهد هست.
گوستاولف – این نام در سراسر جهان با کیفیت و ایمنی همراه است. در شش کارخانه در داخل و خارج از کشور سیم و طناب از جمله محصولات ویژه با بالاترین سطح کیفیت تولید می شود. گوستاولف در سطح بین المللی با محصولات خود به بازار قابل توجهی رسیده است. با یک تیم با انگیزه بیش از 800 کارمند واجد شرایط ، گوستاو گرگ با یک استاندارد تولید بالا برای عرضه صاف محصولات به مشتریان در سراسر جهان کار می کند. شعار گستاولف: برای اینکه یک مشتری شریک قابل اعتماد باشید این پشتیبان به طور مداوم در حالی که ما در آموزش کارکنان خود ، در تجهیزات مدرن و یک محصول نوآورانه سرمایه گذاری می کنیم ، آموزش می دهیم.

توسعه موفقیت آمیز یک شبکه فروش جهانی با شرکای قدرتمند و شرکت های توزیع در اروپا ، آمریکای شمالی ، آسیا و استرالیا این امکان را به ما می دهد تا محصولات خود را در مدت زمان کوتاهی در مقادیر مورد نظر به مشتریان خود تحویل دهیم. بخشی از گروه گوستاولف ، شرکت هانفوولف با شعب متعدد در آلمان و یک شرکت فروش در اتریش است. البته کلیه مناطق این شرکت طبق DIN ISO 9001/2008 و DIN ISO 14001: 2004 مجوز دارند.


سابقه شرکت گستاولف تولید کننده سیم بکسل آسانسور

گوستاولف با بیش از 100 سال سنت برای آینده سازگار است و با تجربه چندین ساله به فناوریهای جدید با راه حلهای هوشمندانه پاسخ می دهد و همواره در تلاش برای پیشرفت هست. شرکت گستاولف تولیدات انواع سیم بکسل در سایزهای مختلف را برعهده دارد

قیمت های تمام محصولات گستاولف را می توانید در زیر ببینید:

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

Showing all 7 results

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل۱۳ آسانسور- قیمت سیم بکسل نمره 13 گستاولف چین

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل ۱۲آسانسور- قیمت سیم بکسل گستاولف چین کنفی

 • 29,500تومان

  سیم بکسل آسانسور- قیمت خرید سیم بکسل کنفی وفولادی آسانسور

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل گستاولف چین- سیم بکسل 10آلمانی مخصوص آسانسور با کنف

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل گستاولف آلمان- قیمت سیم بکسل نمره 10 آسانسور

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل 8 – قیمت سیم بکسل نمره 8 آسانسور گیرلس و گیربکس

 • تماس بگیرید

  سیم بکسل نمره 6 گاورنر- قیمت خرید بهترین نوع سیم بکسل