گستاولف

شرکت گوستاولف در سال 1887 تاسیس شد و چندین دهه تجربه در تولید سیم های فولادی با کیفیت بالا ، طناب فولادی و طناب های فولادی دارد.

گستاولف به محصولات با کیفیت ، ایمنی و آینده متعهد هست.
گوستاولف – این نام در سراسر جهان با کیفیت و ایمنی همراه است. در شش کارخانه در داخل و خارج از کشور سیم و طناب از جمله محصولات ویژه با بالاترین سطح کیفیت تولید می شود.

گوستاولف در سطح بین المللی با محصولات خود به بازار قابل توجهی رسیده است. با یک تیم با انگیزه بیش از 800 کارمند واجد شرایط ، گوستاو گرگ با یک استاندارد تولید بالا برای عرضه صاف محصولات به مشتریان در سراسر جهان کار می کند.

شعار گستاولف: برای اینکه یک مشتری شریک قابل اعتماد باشید
این پشتیبان به طور مداوم در حالی که ما در آموزش کارکنان خود ، در تجهیزات مدرن و یک محصول نوآورانه سرمایه گذاری می کنیم ، آموزش می دهیم.

توسعه موفقیت آمیز یک شبکه فروش جهانی با شرکای قدرتمند و شرکت های توزیع در اروپا ، آمریکای شمالی ، آسیا و استرالیا این امکان را به ما می دهد تا محصولات خود را در مدت زمان کوتاهی در مقادیر مورد نظر به مشتریان خود تحویل دهیم.

بخشی از گروه گوستاولف ، شرکت هانفوولف با شعب متعدد در آلمان و یک شرکت فروش در اتریش است.

البته کلیه مناطق این شرکت طبق DIN ISO 9001/2008 و DIN ISO 14001: 2004 مجوز دارند.

سنت و آینده
گوستاولف با بیش از 100 سال سنت برای آینده سازگار است و با تجربه چندین ساله به فناوریهای جدید با راه حلهای هوشمندانه پاسخ می دهد و همواره در تلاش برای پیشرفت هست

شرکت گستاولف تولیدات انواع سیم بکسل در سایزهای مختلف را برعهده دارد

قیمت های تمام محصولات گستاولف را می توانید در زیر ببینید:

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

Showing all 7 results